Home » Новини » Жіночий голос в українській літературі

Жіночий голос в українській літературі

Найпопулярніша сучасна українська письменниця, журналістка, сценаристка, авторка ілюстрацій своїх книг і книг інших письменників – усе це Ірен Роздобудько. Потужність та різноплановість її літературного таланту вражає. У творчому доробку мисткині понад 30 книжок для дорослих та дітей, збірки поезій, кіносценарії. Письменниця нагороджена багатьма літературними преміями та званням «Золотий письменник України».

Відповідно до реалізації плану національно-патріотичного виховання та з нагоди ювілею української письменниці Ірен Роздобудько бібліотека коледжу пропонує до перегляду книжкову виставку «Жіночий голос в українській літературі». На виставці представлені твори авторки, жанри яких дуже різноманітні – від детективних романів до психологічних драм. У них Ірен Роздобудько розповідає про доброту і взаємодопомогу, силу людського духу і незламність характеру. Є і трагічні історії кохання, зради, людської заздрості.

Письменниця торкається найпотаємнішого у душі кожної людини, намагається знайти відповіді на важливі питання сьогодення та розмірковує про майбутнє…

Відкрийте для себе твори письменниці та читайте із задоволенням.