Home » Новини » Випускний – 2023. Сьогодні – це вже спогад…

Випускний – 2023. Сьогодні – це вже спогад…

31 січня 2023 року у Черкаському фаховому коледжу харчових технологій та бізнесу відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальностей «Харчові технології» та «Туризм» груп денного відділення: ХТ-10-09-19, ХТ-11-09-19, ХТфб-3-11-20, Т-6-09-19, Тфб-2-11-20, та заочного відділення: ХТЗ-фб-2-11-20, ТЗфб-2-11-20.

Випускний – це завжди дуже хвилююча подія, до якої готуються заздалегідь. Випускний- це закінчення перед великим початком….Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків.

Випускний – головний іспит як в коледжі, так і у кожного студента. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, щасливі моменти студентського життя ніколи не забуваються.

На шляху до диплому було багато різного, особливо, коли навчання припало на такий нелегкий час для всієї країни. І хочеться сподіватися, що  наші випускники отримали все найважливіше й найкорисніше для себе. Кожен із студентів займе своє особливе місце в історії колежу.

      В Україні зараз війна, і ми пишемо свою історію кров’ю на своїй землі та боремося за наше майбутнє. А майбутнім України є українська молодь. Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє.

Хвилиною мовчання на заході «Випуск-2023» вшанували героїв- захисників, полеглих у священній боротьбі проти агресора, серед  них  й наші студенти, які у різні роки навчалися в нашому закладі. Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили.

Привітала випускників зі святом  директор коледжу Крикуненко Людмила Олександрівна. Вона підкреслила, що подія і радісна  й сумна. Радісна від того, що випускники отримали путівку в самостійне професійне життя. Сумним цей день став тому, що студенти залишають стіни коледжу. Директор побажала випускникам міцного здоров’я, натхнення, гідно крокувати життєвими дорогами, долати труднощі й завжди переборювати всі перепони на шляху до миру, успіху, благополуччя.

В урочистій атмосфері директор Крикуненко Л.О. та завідуючі відділеннями «Харчові технології » і «Туризм» Півненко Н.П., Хохлова Л.М. вручили випускникам 2023 року дипломи. Було відзначено студентів відмінників та студентів, які брали активну участь у громадському житті коледжу.

Від імені класних керівників випускних груп до своїх вихованців звернулися викладачі Тищенко О.Л. і Мальованна Т.П. Вони побажали молоді не втратити інтересу та любові до обраного фаху, наполегливості в досягненні мети, вдалого працевлаштування та особистого щастя.

Шановні випускники! Кожен з вас має найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують: ПЕРЕМОГА, ВІРА, НАДІЯ і ЛЮБОВ.  Нехай час, який був проведений в коледжі, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, будуть вам у нагоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху і допоможуть у досягненні задуманих цілей.