Home » Новини » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ”КОМЕРЦФЕСТ 2023″

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ”КОМЕРЦФЕСТ 2023″

27 жовтня 2023 року з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки фахівців у Фаховому коледжі технологій, бізнесу та права Волинського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності «КомерцФест».

У конкурсі взяли участь 12 команд із студентів товарознавчо-комерційних спеціальностей різних навчальних закладів України.

На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з ентузіазмом відстоювала честь свого навчального закладу і гідно його представляла наша команда «Черкаські бізнес-леді» за участю студенток групи ПТфб – 3 Крицької Лізи, Собової Валерії, Сандарчук Анни під керівництвом директора Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу Крикуненко Людмили Олександрівни, викладача основ менеджменту та товарознавства харчових продуктів; голови циклової комісії спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів, викладача товарознавства продовольчих товарів, комерційної діяльності та маркетингу Ананьєвої Інни Анатоліївни, а також викладача товарознавства непродовольчих товарів, завідувача відділення підприємництва, фінансів та туризму Хохлової Любові Михайлівни.

Учасниці змагалися у таких конкурсах:

І – «Сучасний маркетолог» (Крицька Ліза)

ІІ – «Товарознавець продовольчих товарів» (Сандарчук Анна)

ІІІ – «Товарознавець непродовольчих товарів» (Собова Валерія)

Всі студентки на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торгівельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя.

За результатами фестивалю учасниці команди «Черкаські бізнес-леді» ввійшли в трійку переможниць та отримали перше місце у номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів», якою керувала директор нашого закладу Крикуненко Людмила Олександрівна .

Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо успіхів у майбутній професійній діяльності!