Home » Новини » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ!!!

От і завершилася ХVІІ Всеукраїнська олімпіада від освітнього проекту «На Урок», яка тривала з 21 березня по 25 травня. Цього разу до активності долучилася велика кількість українських закладів освіти, від яких було зареєстровано понад півмільйона учасників!
Зручний віртуальний формат, миттєве ознайомлення з результатом, відповідність програмі та безкоштовна участь зробили онлайн-олімпіаду цікавим та доступним способом перевірки знань для сотень тисяч українських учнів та студентів.
Студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу під керівництвом викладачів Бондар С.В. та Тищенко О.Л. також долучилися до участі в олімпіаді з начальної дисципліни «Географія» та показали дуже гарні результати. Дипломами І ступеня нагороджені студентки групи СПфб-1 Лаптєва Анастасія та групи Тфб-3 Шкода Олександра; дипломом ІІ ступеня студенти групи Тфб-3 Хотинець Каріна, Степаненко Ірина та групи Тфб-5 Недзельська Олександра; дипломами ІІІ ступеня – студентки групи ПТфб-3 Крицька Ліза, Собова Валерія, Глушко Карина, групи Тфб-3 Патлай Вікторія, Туренко Анастасія, групи СПфб-5 Сап’ян Ірина, групи Тфб-5 Цапенко Сніжана, Альохіна Тетяна, Діхтяр Анастасія та студенти групи ПТфб-5 Бенещук Ірина, Висоцький Іван.
Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!