Home » Новини » У ТВОЄМУ ІМЕНІ ЖИВУ

У ТВОЄМУ ІМЕНІ ЖИВУ

Серед легендарних шістдесятників Василь Симоненко  займає особливе місце. Людська щирість, патріотизм, громадянська мужність, якими пронизані його поезії, увіковічнили ім’я Василя Симоненка в літературі.

Викладачі та студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу 8 січня долучилися до літературно-мистецького вечора «У твоєму імені живу» з нагоди 89-ї річниці від дня народження Василя Симоненка та вручення премії ім. В. Симоненка, що відбувся у Черкаській обласній філармонії. Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка призначають із метою вшанування пам’яті поета-гуманіста, а також для підтримки молодих авторів, їхнього заохочення до творчих пошуків у галузі літератури.

Після вітальних слів голови Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Володимира Поліщука заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай урочисто вручив Дипломи лауреатів премії Василя Симоненка у номінації «За кращий художній твір» Олександру Козинцю за збірку поезій «Ластовиння» та Ганні Кревській за книгу прози «Прядиво роду».

На святковому концерті цьогорічні лауреати зачитали присутнім свою поезію, також зі сцени лунало ще багато поетичних творів, як з доробку Василя Симоненка, так і сучасних авторів. Яскраві і патріотичні музичні композиції присутнім подарували черкаські колективи.

Читаємо Василя Симоненка, вшановуємо і надихаємося!