Home » Новини » У світі Bookляндії

У світі Bookляндії

Книга – одне з див, створених людиною. Вона має свою особливу ауру, неповторну харизму. Саме їй – книзі – ми завдячуємо можливості відкрити завісу майбутнього, збагнути красу сьогодення та осягнути мудрість минулого.

На виконання плану морального виховання та з нагоди відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права студенти груп ПТфб-5, Ффб-3 та Тфб-3, СПфб-3 взяли участь у бібліотечному квесті «У світі Bookляндії». Студенти розділилися на дві команди: «Green apple» на чолі з капітаном команди Очеретяною Юлією та «Троянди життя» – капітан команди Кривіцька Валерія.

Завдання квесту – скласти вислів про книгу італійського поета Франческо Петрарки. Студенти пройшли п’ятьма локаціями, відповіли на різноманітні запитання, розгадали кросворд та ребуси, знайшли заховані книги у бібліотеці та відкрили особливості «чарівної скриньки».

Змагаючись у квесті, студенти поринули у книжковий світ, проявили свою ерудицію та кмітливість, а головне – зрозуміли, що сила кожного – в команді, а сила команди – в кожному.

Переможцем стала команда «Green apple».

Бережіть себе та відкривайте для себе кожного дня світ книги!