Home » Новини » У Черкаському коледжі харчових технологій та бізнесу відбулися олімпіади з навчальних предметів «Хімія» та «Біологія і екологія»

У Черкаському коледжі харчових технологій та бізнесу відбулися олімпіади з навчальних предметів «Хімія» та «Біологія і екологія»

04 квітня та 11 квітня у Черкаському коледжі харчових технологій та бізнесу відбулися олімпіади з навчальних предметів «Хімія» та «Біологія і екологія» серед студентів першого курсу різних спеціальностей. Здобувачі освіти показали високий рівень знань, продемонстрували логічне та креативне мислення. Переможців олімпіад визначали за сумарною кількістю балів.

 За результатами олімпіади з хімії перше місце посіла Дорошенко Софія (група ХТфб-10-09-23), друге місце – Чередніченко Дарина (група ХТфб-10-09-23), третє – Вєдрова Вероніка (група Тфб-6-09-23).

За результатами олімпіади з предмета «Біологія і екологія»  перше місце посіла Чередніченко Дарина (група ХТфб-10-09-23), друге місце – Дорошенко Софія (група ХТфб-10-09-23), третє – Сердюк Максим (група ХТфб-10-09-23).

Переможці були нагороджені дипломами призерів. Усі учасники олімпіад одержали сертифікати.

Щиро вітаємо переможців і учасників олімпіад з навчальних предметів «Хімія» і «Біологія і екологія» та бажаємо їм подальших успіхів і нових звершень!