З 4 по 8 листопада у коледжі проходив тижневик спеціальності «Соціальна робота». Тиждень був насичений на події.
Інтерактивна вікторина «Соціальна робота – професія майбутнього», під час якої студенти разом з викладачем Башеєм О. О. у форматі командної гри поринули у світ історії соціальної роботи, досліджуючи цікаві факти та зв’язок з новими реаліями й викликами сьогодення.
Професіографічна екскурсія до Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості та тренінг з побудови кар’єри. Студенти разом з викладачем Відьменко М. О. розглядали під час тренінгу Soft та Hard Skills, їх важливість в професії соціального працівника. Фахівчиня Центру зайнятості Т. Мироненко розповіла про послуги служби зайнятості, особливості складання резюме та пошуку роботи.
Арт-терапія як засіб подолання тривожності та формування стресостійкості. Студенти груп СПб-5, СПФб-8, СПфб-10, СПфб-7 разом з викладачем Башеєм О. О. працювали з арт-терапевтичними розмальовками.
У нашому освітньому закладі навчаються талановиті діти, і саме тому з 04 по 08 листопада у вестибюлі коледжу викладачі Гущина А. В., Козиряцька Н. А., Назаренко І. Л. підготували виставку робіт «Світ наших захоплень: як зберегти ментальне здоров’я», де студенти продемонстрували свої творчі надбання. Це: вишиті рушники, серветки; картини за номерами; сувенірні вироби з бісеру; поробки із паперу (оригамі, квілінг, аплікація), іграшки з пап’є-маше тощо. Всі охочі мали змогу насолодитися студентськими художніми роботами, які були виконані в різних жанрах і техніках.
Цікаво та змістовно пройшла відеоперерва «Хвилинка мовної грамотності», де усі мали змогу перевірити свій рівень знань з української мови, яку організували та провели викладачі Гущина А.В., Козиряцька Н.А., Назаренко І.Л.
Протягом тижневика студенти брали участь в різноманітних олімпіадах, демонструючи свій рівень знань із дисциплін.
Переможці: Недзельська О., гр. Тфб-5-09-22, дисципліна «Українська мова за професійним спрямуванням» (викладач Назаренко І. Л.); Сірохвостова А. гр. СПфб-8-11-23, олімпіада «Цікава психологія» (викладач Гущина А.В.);
Дисципліна «Соціологія»:
І місце – Дзюбан Ю., гр. ХТ-11-09-23 (викладач Козиряцька Н.А);
ІІ місце – Палванова Каріна, гр. Т-8-11-24 (викладач Козиряцька Н.А);
ІІІ місце – Побережець М., гр. ХТ-11-09-23 (викладач Козиряцька Н.А.
Вітаємо переможців! Дякуємо за участь всім учасникам!
Під час Дня ментального здоров’я у коледжі пройшли заходи, які сприяли обізнаності студентів про збереження психічного здоров’я та особистісну самореалізацію, запобіганню негативних проявів у освітньому середовищі (радіогазета «Що таке ментальне здоров’я і як його зберегти», відео перерва «Профілактика боулінгу в освітньому середовищі»).
Цікаво й пізнавально для студентів груп СПфб-7, СПф-10, ХТфб-10 пройшла година психологічного спілкування «Нетаємні таємниці спілкування» із циклу «Життєві цінності». Зустріч провела завідувачка відділом читальної зали обласної юнацької бібліотеки імені Василя Симоненка, письменниця К. І Вербівська. Під час заходу студенти разом із викладачками Гущиною А. В. й Назаренко І. Л. виконували асоціативні тести, рольові ігри, ознайомилися із навчально-публіцистичними виданнями про психологію та культуру спілкування й поведінки. 7 листопада у коледжі для студентів коледжу була організована викладачем Посипайко Т. В. інформаційна година на тему «Військові злочини в Україні». Спеціальним гостем став представник Черкаського правозахисного центру Тарас Щербатюк, який поділився з присутніми важливою інформацією про поточну ситуацію в країні. Він розповів про різні види військових злочинів та механізми їхнього документування. Студенти активно долучилися до обговорення, ставили питання та отримали цінні знання щодо захисту прав людини в умовах війни.