Home » Новини » Тижневик циклової комісії спеціальних
дисциплін туристичного спрямування

Тижневик циклової комісії спеціальних
дисциплін туристичного спрямування

15.04.2024 р. розпочався тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.
Викладачами та здобувачами освіти спеціальностей «Туризм» та «Туризм і рекреація» були оформлені виставки туристичних сувенірів «З усього світу» і спеціалізованої літератури «Туризм – відпочинок, спорт, пізнання».
15 квітня студенти коледжу взяли участь в олімпіадах з навчальних дисциплін: «Історія» та «Спеціалізований туризм» (викладачі Погодіна О.Ю., Бондар С.В.).
Здобувачі освіти мали можливість перевірити свої знання під час вікторини «Мандруємо разом», яку підготувала викладач Бондар С.В. Переможцем вікторини став студент групи Тфб-6 Євченко Дмитро. А також студенти групи ХТфб-10 взяли участь цікавому квізі «Неймовірна Антарктида», в якому перемогла Дорошенко Софія.
Під час дискусійного майданчика «Євроінтеграція і Україна: історія, сьогодення, перспективи» було розглянуто історію створення ЄС, розвиток та сьогодення об’єднаної Європи. Євроінтеграція України, її шлях та майбутнє в дружній європейській сім’ї викликали жваві обговорення та дискусії. Здобувачі освіти розглянули переваги та недоліки євроінтеграції, довгий шлях нашої країни до ЄС, основні аспекти подальших кроків у реформуванні нашої держави.