Home » Новини » Ти знаєш, що ти — людина.

Ти знаєш, що ти — людина.

Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
              (В. Симоненко )

У сучасному світі з швидкоплинним ритмом життя для людяності, добра і толерантності залишається все менше місця. Тому студенти гуртожитку коледжу провели заходи під спільним девізом «Дюдяність і добро починається з тебе».

30.03.2023 р. – студенти-інструктори Шульга Олександра гр.ПТфб-6, Гончаренко Софія і Стефанія гр.ХТфб-5, Діденко Катерина гр.ХТфб-9, Чубар Костянтин гр.ХТфб-7, Соколов Максим гр.ХТфб-7, Мірошник Євген гр.ХТфб-5 і вихователь гуртожитку Титарчук Н.І. провели майстер-клас з виготовлення патріотичних оберегів для членів Центру підтримки переселенців «Я – Маріуполь», маленьким маріупольців та їх батьків. Як діти, так і дорослі вчилися робити браслети і ляльки-обереги, для того щоб передати своїм рідним, які боронять нашу Україну.

05.04.2023 р. – студенткою Бойко Світланою гр.СПфб-3 і вихователем проведено інформаційну годину «10 заповідей людяності». Метою заходу було нагадати студентам про поняття людяність, милосердя, виховувати почуття доброти, чуйності, поваги до своїх батьків, старших людей, один одного, прислухатися і поважати думку інших; формувати активну життєву позицію, вміння формулювати моральні судження, пробудити у молодих людей бажання безкорисливо чинити добро та милосердя. Під час заходу розглядалися питання:

– Що таке людяність, добро?

– Що таке вдавана доброта?

– Чи потрібно чекати вдячності за свій хороший вчинок?

– Чи може добрата нашкодити?

І ще багато інших питань порушувалися…Різні думки, дискусія, конкурси, тренінг і перегляд повчальних відео…І це не тільки про людяність, чуйність і взаємодопомогу, а про те, що починати потрібно з себе і тоді світ стане добрішим!