Home » Новини » Екскурсія до буддійського храму Білий Лотос

Екскурсія до буддійського храму Білий Лотос

“Теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа” – саме цією цитатою зустріла вчора студентів та викладачів спеціальності Туризм ЧФКХТБ наставниця Буддійського храму Білий Лотос Оксана Пархоменко.
І дійсно, в єдиний на всю Європу буддійський храм ми завітали не просто так, а в рамках вивчення модулю “Організація релігійного туризму” з дисципліни “Спеціалізований туризм”.
Студенти не лише детальніше ознайомилися з історією та сьогоденням Білого Лотоса, культурою,традиціями та догмами буддизму, а й особисто доторкнутися до буддійських практик: опанували традиційний поклон, елементи бойового мистецтва, спробували читати мантри, піднялися на священний пагорб, де били в ритуальний барабан, а також загадали бажання біля спеціальних місць сили.
Фото з середини храму – не буде: ця священна територія дозволяє людині побачити все своїми очима, а не через об’єктив фотокамери, та побути на одинці з собою. Тож, при нагоді, обов’язково відвідайте Білий Лотос в Черкасах – отримані емоції та заряд позитивної енергії того варті!