12 квітня 2023 року в ЧФКХТБ відбулася науково-практична конференція «Сучасні тенденції та форсайт розвитку туристичної індустрії в Україні та світі», організована викладачами циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.
У своєму вітальному слові голова циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування Тищенко Ольга Леонтіївна зазначила, що міжнародний туризм нарешті почав відновлюватися після пандемії коронавірусу. Згідно з прогнозами аналітиків, очікується, що світові витрати на туризм досягнуть повного відновлення до 2024 року. Зараз туристична галузь України переживає нелегкі часи, але ми впевнені, що основні її здобутки ще попереду.. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
Проблеми, напрями та перспективи розвитку туризму в Україні та світі, висвітлені у доповідях учасників конференції, є надзвичайно актуальними та важливими.
На засіданні здобувачами освіти було презентовано низку доповідей:
«Креативні готелі України» – Хотинець Каріна (науковий керівник – Тищенко О.Л.);
«Знищення туристичних та культурних об’єктів в Україні під час російсько-української війни» – Магар Анастасія (науковий керівник – Погодіна О.Ю.);
«Інновації в готельному бізнесі» (англійською мовою) – Глушко Каріна (науковий керівник – Дрогоман О.А.);
«Релігійний туризм в Україні» – Прудка Вікторія (науковий керівник – Бондар С.В.);
«Люксембург туристичний»(німецькою мовою) – Степаненко Ірина (науковий керівник – Голуб О.А.);
«Перспективи розвитку оздоровчого туризму в Україні» – Кротенко Дарія (науковий керівник – Максименко Я.А.).
«Франція – визнаний світовий бренд і лідер туризму» – Ель-Хавван Марія (науковий керівник – Бондар С.В.);
«Нетрадиційні напрямки розвитку туризму» – Шкода Олександра (науковий керівник – Тищенко О.Л.);
«Туристичний потенціал Іспанії» (англійською мовою) – Кагамлик Ілля (науковий керівник – Голуб О.А.);
«Туризм як фактор розвитку здоров’я» – Шиш Каріна (науковий керівник – Максименко Я.А.);
«Розвиток туристичного потенціалу історичних видатних місць в соціальних мережах» – Куницька Анастасія (науковий керівник – Погодіна О.Ю.).
Науково-практична конференція стала ефективним майданчиком для спільного обговорення актуальних питань, обміну досвідом та комунікації. Сподіваємося, що розпочаті наукові розвідки студенти продовжать, а ті, хто ще не долучився до такої цікавої справи обов’язково спробує свої сили.