Home » Новини » Щиро вітаємо випускників зі святом!

Щиро вітаємо випускників зі святом!

У День Конституції України, 28 червня 2022 року, у дружній родині Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 231 Соціальна робота.

Дипломованими молодшими спеціалістами та фаховими молодшими бакалаврами стали 44 випускники денної форми навчання та 33 випускники заочної форми навчання.

Шестеро випускників денної форми навчання та троє випускників заочної форми навчання отримали дипломи з відзнакою.

З теплими та напутніми словами до випускників звернулась директорка коледжу Людмила Крикуненко. Вона побажала випускникам здійснення планів, реалізації задумів, а у майбутньому бути оптимістами і, незважаючи на життєві перешкоди, завжди йти до своєї мети, а найголовніше — мирного неба над головою та Перемоги для України та українців.

Щиро вітаємо випускників зі святом і бажаємо наполегливості в досягненні мети, вдалого працевлаштування та особистого щастя! Ви — майбутнє нашої країни, молодь, від якої залежить, майбутнє України. Нехай час, який був проведений разом  у коледжі, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, будуть вам у нагоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху, допоможуть у досягненні задуманих цілей. Миру всім нам!

Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

Не забувайте рідний коледж Ви,

Летіть, змахнувши сум крилами.

І буде мир у нас і на землі!

Героям слава! Україні слава!

https://youtube.com/watch?v=S7orD53kKoU

2022 06 28 Випуск фото