Home » Новини » Щодо організації проживання у гуртожитках та особливостей оплати за проживання під час дії воєнного стану

Щодо організації проживання у гуртожитках та особливостей оплати за проживання під час дії воєнного стану

Інформуємо вас щодо організації проживання у гуртожитку та особливостей оплати за проживання під час дії воєнного стану.

За мешканцями, які не мають потреби у виселенні, відповідно  до умов договору гарантовано зберігається ліжко-місце.

Оплату за проживання можна здійснити у будь-який зручний час, зокрема й після закінчення воєнного стану. Несвоєчасна оплата упродовж воєнного стану не може вважатися порушенням правил проживання та умов договору.

Наголошуємо, що кожен мешканець має право на відтермінування оплати та реструктуризацію боргу.

Водночас якщо у вас є фінансова можливість сплатити за проживання у гуртожитку, закликаємо зробити це, адже студмістечко необхідно утримувати на належному рівні, забезпечуючи його життєдіяльність.

Для відтермінування оплати мешканцю необхідно написати особисту заяву  та направити на електронну адресу коледжу cpcftb@gmail.com

Для реструктуризації боргу необхідно написати заяву на ім’я Головного бухгалтера коледжу та відправити  на електронну адресу коледжу cpcftb@gmail.com

Відповідно до наказу директора коледжу від 29 квітня 2022 року № 20  «Про порядок оплати за проживання в гуртожитку коледжу для здобувачів освіти під час дії воєнного стану»оплата для здобувачів освіти (студентів) буде нараховуватися таким чином:

  1. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично перебувають у гуртожитках, нараховуватиметься повна вартість проживання відповідно до чинної калькуляції.
  2. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично не перебувають у гуртожитках, але не пройшли процедуру виселення, нараховуватиметься оплата за проживання відповідно до чинної калькуляції..

Щодо процедури виселення з гуртожитків на час дії воєнного стану:

За бажанням мешканці гуртожитку можуть оформити виселення очно, яке здійснюється у загальному порядку. Для Вашої зручності та пришвидшення процесу прохання перед приїздом написати завідувачу гуртожитку про своє бажання виселятися очно і надати такі дані: ПІБ, номер гуртожитку та номер кімнати.

Також Дирекція Студентського містечка надає можливість оформити дистанційне виселення з гуртожитку. Для цього необхідно написати заяву особисто та направити на електронну адресу коледжу cpcftb@gmail.com

Для оформлення такої заявки на виселення мешканцю необхідно:

  1. Розрахуватися за проживання (а також надати копію чека).
  2. Написати особисто заяву (заява про виселення за власним бажанням на ім’я Директора коледжу). Відскановану копію або фото заяви необхідно прикріпити.
  3. Скан-копію паспорта з відміткою про реєстрацію місця проживання (додаток 13, додаток 16 для ID) за наявності паспорта та форми. За відсутності оригіналів документів альтернативою є скрін з додатку «Дія».

Наголошуємо, що за умови офіційного виселення з гуртожитку ліжко-місце за мешканцем НЕ зберігається, на такі місця можуть бути поселені інші особи.