Home » Новини » РАЗОМ МИ – ЄВРОПА

РАЗОМ МИ – ЄВРОПА

День Європи в Україні – це  затвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями. Адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Цьогоріч Україна відзначає День Європи 9 травня, як це робить Європейський Союз. Це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

З метою реалізації національно-патріотичного виховання та з нагоди відзначення Дня Європи в бібліотеці коледжу 16 травня відбувся захід «Разом ми – Європа». Під час заходу студенти груп ХТфб-6 та ХТфб-9 ознайомилися з історією створення Євросоюзу, символами ЄС, запропонованими державою заходами щодо Євроінтеграції і, звичайно, з цікавими фактами про нашу державу, як країну Європи.

Студенти відзначили день спільних цінностей, спільної історії всіх європейських націй континенту, ще раз відкрили для себе Європу і пізнали європейський простір та в черговий раз нагадали собі, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.