Home » Новини » Професійна практика в туристичних підприємствах міста Черкаси та області

Професійна практика в туристичних підприємствах міста Черкаси та області

Одним із ключових етапів у фаховому становленні студентів груп Тфб-1 та Тфб-4 спеціальності “Туризм” стала професійна практика в туристичних підприємствах міста Черкаси та області, що завершилась в січні.

Практичне навчання студентів випускних груп спрямоване на закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання в коледжі, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь в умовах реальних виробничих ситуацій.

Студентів-практикантів гостинно приймали працівники туристичних підприємств: «Пора відпочити», «Імперія Тур», «Від Краю – до Краю», «ГалілеоТур», «Viva Tour», «TOP-TRAVEL», «Манго плюс», «Поїхали з нами».
За час проходження практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності турфірм, отримали практичні навички з продажу турів, а також консультування та обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи туристичних підприємств.

На захисті звітів з практики студенти представили власні варіанти розроблених турів до Ізраїлю, Туреччини, Єгипту, Чехії, США, Китаю, Німеччини, Болгарії, Польщі, Фінляндії та Україною.

Віримо, що професійна практика стане чудовим стартом до становлення майбутніх спеціалістів індустрії туризму, професіоналів, якими пишатиметься країна 💙💛