Home » Новини » Продовжується тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Продовжується тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування

Продовжується тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.
17 квітня викладачі іноземних мов Голуб О.А. та Дрогоман О.А. провели засідання Speaking Club на тему «Система освіти англомовних країн», під час якого, студенти практикували говоріння разом з іншими мовцями свого рівня, обмінювались не лише думками з даної теми, а й мовним досвідом — лексикою, граматичними конструкціями та вимовою, а також провели  час у приємній атмосфері. 
Дрогоман О.А. підготувала радіогазету «7 причин, чому варто вивчати англійську».
Викладач історії Погодіна О.Ю. провела вікторину «Видатні історичні пам’ятки України», перемогу в якій здобула студентка групи Тфб-3 Туренко Анастасія. Студенти в інтерактивний та ігровій формі впізнавали та вгадували найцікавіші та найвідоміші історичні пам’ятки України такі як Софія Київська, Хотинська фортеця, Ханський палац в Бахчисараї, вулиця-музей Андріївський узвіз та багато інших. Найактивніші учасники отримали солодкі призи та звання «Знавець історії України».
Студенти коледжу мали можливість перевірити свої знання під час олімпіад з навчальної дисципліни «Туристичне краєзнавство» та предмету «Географія» (викладачі Бондар С.В., Тищенко О.Л.).
Федосєєнко О.В. та Максименко Я.А. провели для здобувачів освіти коледжу квест «Туризм, спорт, пізнання».
На завершення дня, відбулося пленарне засідання науково-практичної конференції «Туристичний бізнес: сучасні тренди та стратегії розвитку», в якій взяли участь студенти та викладачі коледжу.