Home » Новини » Про роботу педагогічної ради

Про роботу педагогічної ради

21 лютого  відбулося традиційне засідання педагогічної ради коледжу, на якому розглядались актуальні проблеми сьогодення.

Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т.Г. доповіла про внутрішню систему забезпечення якості, яка є потужною  основою  для ініціатив щодо сталого розвитку закладу освіти та проаналізувала результати моніторингу (анкетування) якості освітнього процесу.

   Голова циклової комісії дисциплін туристичного спрямування Тищенко О.Л. доповіла про роль практикоорієнтованої спрямованості освітнього процесу у формуванні особистості креативного фахівця, зазначивши, що сьогодні туристичній галузі потрібні фахівці, які могли б працювати самостійно і творчо, генеруючи компетентні нововведення, демонструючи при цьому готовність успішно  реалізовувати їх в умовах конкуренції.

    Викладач інформатики Головатий В.В. доповів про мережеві та онлайн інструменти: базові навички використання (браузери, пошук, збереження та передача інформації YouTube, VPN, надійність та достовірність інформації).

    Насамкінець директор коледжу побажала усім тихих робочих днів, міцного здоров’я, спокійного і мирного неба над головою. Віримо в ЗСУ і Перемогу!