Home » Новини » Про роботу педагогічної ради

Про роботу педагогічної ради

27 грудня  відбулося традиційне засідання педагогічної ради  коледжу, на якому було підбито підсумки роботи за перший семестр 2023-2024 н.р.

Заступник директора з виховної роботи Гущина А. В. доповіла про соціальний статус студентської молоді в умовах воєнного стану навчання, зазначивши, що коледж – це не лише місце, де здобувачі освіти набувають знань та фаху, а й де вчаться шукати себе й свою роль у соціумі. Для успішного оволодіння фаховими знаннями й навичками студентам не достатньо мати бажання й природні здібності, потрібно ще й сукупність сприятливих факторів соціального середовища (особливо нині!!!): матеріальний достаток, тепло і

затишок, належне харчування, соціальний захист й підтримку, відсутність зневаги, тиску чи насильства тощо. Українська система соціального захисту грунтується на двох типах дій: виплата грошової допомоги (багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, соціальні стипендії для студентів та інше), а також надання соціальних послуг.

Викладачка дисциплін математичного циклу Іващенко Я.С.  доповіла про PR комунікації: особливості їх використання (Telegram, Fasebook: конфіденційність: переваги  у роботі та навчанні), яка зазначила, що електронні соціальні мережі – це не лише розважальний засіб комунікації між

людьми, а й потужна складова інформаційно-освітнього середовища, яка має

потужний освітній потенціал.

Викладачка іноземних дисциплін Голуб О.А.  доповіла  про формування та розвиток універсальних компетенцій студентів у процесі вивчення іноземної мови, зазначивши, що найважливішим завданням освіти нині є формування майбутнього громадянина-патріота й успішного фахівця- інноватора. Усе більшого значення набувають перехід до інтерактивних стратегій навчання, пошук альтернативних форм в освітньому процесі, стимулювання нових тенденцій і освітніх технологій, які б формували у випускників не лише професійні компетентності, а й soft skills – універсальні компетенції, що підвищують конкурентоспроможність фахівця на сучасному ринку праці.

На засіданні педагогічної ради  затверджено стипендіальний фонд  на другий семестр 2023-2024 н.р., курси підвищення кваліфікації викладачам коледжу.

Директорка коледжу побажала усім Миру та Перемоги, спокійних ночей і привітала з прийдешнім святом – Новим роком. «Дякуємо і не забуваємо, якою ціною нам даються ці дні – важкою працею та ціною життя наших хлопців, котрі віддають найцінніше, щоб на кожному клаптику нашої держави майорів синьо-жовтий прапор!»