Home » Новини » Онлайн турнір «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

Онлайн турнір «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

Вітаємо наших студентів з перемогою в онлайн турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»!

Дякуємо викладачам циклової комісії спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів за допомогу у підготовці проектів!

Кисельова Анастасія, група ПТфб-4-11-21Тема: «Топ-12 основних овочевих культур України». (Секція турніру 22. Основні овочеві культури України, їхнє значення в харчуванні людини).

Керівник: Ананьєва І.А.

Гриценко Анастасія, група ХТфб-7-11-21. Тема: «Туристичне намисто Черкащини».

Керівник: Вяткіна Т.Г.

Пальоний Олександр, група ХТфб-3-11-20Тема: «Успішні українські бренди та міжнародна торгівля, як один з аспектів економічного відродження країни». (Секція турніру 37. Успішні бренди – сильна Україна).

Керівник: Мальованна Т.П.

Бакум Юлія, група Ффб-2-11-21Тема: «Трейдинг та ринок криптовалют». (Секція турніру 7. Управління фінансами, трейдінг та ринок криптовалют).

Керівник: Мальованна Т.П.

Гордієнко Надія, група Ффб-2-11-21Тема: «Управління фінансами та ринок криптовалют». (Секція турніру 7. Управління фінансами, трейдінг та ринок криптовалют).

Керівник: Мальованна Т.П.

Мелецька Анастасія, група Ф-6-09-19Тема: «Собівартість продукції: основні аспекти формування та шляхи зниження». (Секція турніру 10. Сучасний бухгалтер: професіоналізм та роль у розбудові сталої національної економіки).

Керівник: Мамчур Н.О.

Маркопольська Анастасія, група ПТ-7-09-19Тема: «Бренд та особливості розвитку регіону». (Секція турніру 37. Успішні бренди – сильна Україна).

Керівник: Маринич С.В.

Ахмедова Марія, група ПТ-1-09-20Тема: «Кібергігієна – безпечний особистий інформаційний простів». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).

Керівник: Головатий В.В.

Шапран Аліна, група ХТ-11-09-19Тема: «Фішинг. Безпека в інтернеті». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).

Керівник: Головатий В.В.

Довгенко Кіра, група ХТфб-6-09-21. Тема: «Роль кібербезпеки у повсякденному житті і захист своїх особистих даних в мережі Інтернет». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).

Керівник: Іващенко Я.О.

Туренко Анастасія, група Тфб-3-09-21. Тема: «Екологічні проблеми Вашого регіону та шляхи їх вирішення». (Секція турніру 21. Екологічні проблеми вашого регіогу та шляхи їх вирішення).

Керівник: Гаркавий С.Ф.

Руденко Сандра, група ХТфб-6-09-21. Тема: «Вплив електромагнітних полів на біологічні об’єкти». (Секція турніру 44. Вплив електромагнітних полів на біологічні об’єкти).

Керівник: Щербак С.В.