Home » Новини » ОНЛАЙН-ТУРНІР «МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ УКРАЇНИ: ОБРАЗ МИСЛЕННЯ ТА СТИЛЬ ЖИТТЯ»

ОНЛАЙН-ТУРНІР «МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ УКРАЇНИ: ОБРАЗ МИСЛЕННЯ ТА СТИЛЬ ЖИТТЯ»

У березні 2023 року ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» провів онлайн-турнір «Майбутні лідери України: образ мислення та стиль життя».

Турнір проводився з метою формування в талановитої молоді стійкого інтересу до тенденцій розвитку у сфері управління бізнесом, HR-менеджменті та вміння ухвалювати ефективні управлінські рішення з використанням інноваційних підходів у психології, які відіграють вагому роль у стабілізації економічного розвитку України, підвищенні освітнього рівня, набутті світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу нації.

Проведення турніру відбувалось у вигляді конкурсу презентацій, метою якого було набуття навичок з аналізу власної дослідницької роботи та представлення її результатів.

До конкурсу долучилися учні закладів загальної середньої освіти та студенти закладів вищої і фахової передвищої освіти з усіх регіонів України, серед яких були і студенти Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу. Під керівництвом викладача Тищенко О.Л. в Турнірі взяли участь:

Клімович Ангеліна (група ХТфб-8) – секція «Інтернет та його вплив на суспільство»;

Шкода Олександра (група Тфб-3) – секція «Успішні бренди – сильна Україна»;

Туренко Анастасія (група Тфб-3) – секція «Побудова особистісного бренду»;

Степаненко Ірина (група Тфб-3) – секція «Бізнес-стратегії компаній світу»;

Литвин Таміла  (група Тфб-3) – секція «Вплив суспільства на розвиток особистості»;

Хотинець Каріна (група Тфб-3) – секція «Успішні бренди – сильна Україна».

 Студенти були нагороджені дипломами та сертифікатами на участь у молодіжній програмі «Уроки лідерства» від Інституту психології та підприємництва. Директор коледжу Крикуненко Л.О. та керівник проєктів Тищенко О.Л. були нагороджені грамотами, подяками та сертифікатами на участь у тренінгу «Ефективна педагогічна комунікація за допомогою соціонічних функцій».

Щиро вітаємо дипломантів та бажаємо їм чергових успіхів! Успіхів вам, натхнення, творчості та позитиву на кожен день!