Home » Новини » Олімпійський тиждень-2023!

Олімпійський тиждень-2023!

Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу відзначив День фізкультури та спорту України в рамках Олімпійського
тижня.
З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, шляхом залучення здобувачів освіти до занять фізичною культурою та спортом.
Було проведено чимало різноманітних заходів. Здобувачі освіти першого курсу брали участь у флешмобі «Рух-наше здоровʼя!». Головна мета заходу-забезпечити учасникам активність, бадьорість та гарний настрій. Проведено Олімпійський урок-презентацію «Історія олімпійських ігор-від давнини до сучасності», на якому здобувачі освіти мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну.
Серед груп другого курсу було проведено Олімпійський урок під назвою «Спорт і фізичне виховання-утвердження здорового способу життя». Ми переконались, що в нашому коледжі вчаться спритні, швидкі та сильні юнаки та дівчата.
Також здобувачі освіти проявили свої художні здібності, малюючи малюнки на олімпійську тематику та підготували кросворди.
Тиждень пройшов цікаво, ефективно та корисно.