Home » Новини » Олімпіада з іноземних мов

Олімпіада з іноземних мов

Щороку студенти Черкаського фахового коледжу беруть участь в он-лайн олімпіадах з іноземних мов «На Урок», які проводяться з метою виявлення та підтримки здібних студентів, розвитку і реалізації обдарованої молоді, активізації їх пізнавально-навчальної діяльності. Здобувачі освіти повинні оволодіти певним рівнем іншомовної комунікативної компетенції у межах засвоєного мовного та мовленнєвого матеріалу.

Актуальність олімпіад полягає в тому, що навчання і вивчення іноземних мов, зокрема англійської, у нашій країні є державною справою і важливою складовою у формуванні інтелектуального потенціалу майбутніх поколінь. З 16.01 – 23.02 студенти ЧФКХТБ долучилися до XVI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок», де продемонстрували реальний рівень знань з англійської мови та отримали нагороди: Соломка Д., студентка гр.ХТфб-8-09-22 – диплом І ступеня (викладач Дрогоман О.А),  Чепкий В., студент гр. ХТфб-8-09-22 – диплом І ступеня (викладач Дрогоман О.А), Патлай В., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІ ступеня (викладач Голуб О.А.), Туренко А., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІ ступеня (викладач Голуб О.А.), Шкода О., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІІ ступеня (викладач Голуб О.А.), Степаненко І., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІІ ступеня (викладач Голуб О.А.); та з німецької мови: Степаненко І., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІ ступеня (викладач Голуб О.А.), Туренко А., студентка гр. Тфб-3-09-21 – диплом ІІ ступеня (викладач Голуб О.А.).

Вітаємо переможців та бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому – навчайтеся, розвивайтеся, робіть нові відкриття. Успіхів вам, натхнення, творчості і нових перемог!