Home » Новини » КРИМ В СЕРЦІ УКРАЇНИ

КРИМ В СЕРЦІ УКРАЇНИ

У 2014 році Крим став першим об’єктом агресії російської федерації проти України. Задовго до його окупації росія створила там потужну агентурну мережу, яка дестабілізувала суспільно-політичну обстановку.

Цього року минуло 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

Указом Президента України на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі був встановлений у 2020 року 26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

У бібліотеці коледжу зі студентами групи ПТфб-3 та ПТфб-6 відбувся захід на тему «КРИМ В СЕРЦІ УКРАЇНИ», мета якого не лише відзначити День спротиву окупації Криму, але й підкреслити історичну та культурну спадщину цієї території. Студенти переглянули різноманітні відео- та фотоматеріали, ознайомились з хронологією подій, як росія брехала про Крим і «зелених чоловічків» та обговорили сучасну ситуацію на півострові.

Крим – це невід’ємна частина нашої української держави, і ми прагнемо бачити його поверненим у склад України.

Хай мирне небо завжди стелиться над головами наших співгромадян у Криму та на всій території України.