Home » Новини » Екологічний турнір «У гармонії з природою»

Екологічний турнір «У гармонії з природою»

28.03.2023 у Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбувся екологічний турнір «У гармонії з природою», на якому зустрілися дві чудові команди груп ХТфб-8-09-22 та ПТфб-5-09-22, які дбають про природу, бережуть її, полюбляють  загадки і таємниці довкілля.

         Під час турніру студенти мали можливість поглибити знання з екології, продемонструвати своє ставлення до екологічних проблем в Україні та у світі. Команди змагалися у різноманітних конкурсах з екологічної тематики. Кожна команда підготувала домашнє завдання «Еко-хвилинка», у якому озвучила цікаві факти з екології. Студенти продемонстрували винахідливість, театральні здібності, командний дух та одержали позитивні емоції.

Організатори екологічного турніру викладачі Прядко А.М. та Півненко Н.П. акцентували увагу на тому, що у наш час людство переживає досить складний період своєї історії, період загрозливої дії негативних факторів для існування цивілізації: знищення природи, незворотні явища у біосфері, деградація людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, техногенні катастрофи  (Чорнобиль, Фукусіма, Міномата), військові конфлікти у В’єтнамі і Афганістані, Югославії і Сирії та ін… Війна, розв’язана росіянами в Україні, окрім людських втрат, завдала  непоправної шкоди природному середовищу. Але ми все повернемо і відновимо!