Home » Новини » Дитинство – чудова пора (до Міжнародного дня захисту дітей)

Дитинство – чудова пора (до Міжнародного дня захисту дітей)

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре, тепле і радісне свято – День захисту дітей.
Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Особливо важливим цей день видається під час війни.
Майбутнє дітей залежить від нас. Діти не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.
Цей день – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та гідними громадянами України.
Адміністрація, викладачі, студенти, первинна профспілкова організація Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу щорічно організовують, проводять освітні та долучаються до благодійних акцій з підтримки дітей.
До Міжнародного дня захисту дітей для студентів І-ІІ курсу, групи СПфб-4, СПфб-1 спеціальності 231 Соціальна робота проведена онлайн інформаційна виховна година.
Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей! Бажаємо мирного неба та благополуччя в кожну сім’ю. Кожній дитині, яка втратила батьків на війні, – сім’ю і всього необхідного для безтурботного дитинства, а вночі, щоб на чистому небі для них сяяли мільйони красивих зірок.
Щасливих щирих дитячих очей. Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи та розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!