Home » Новини » День українського добровольця

День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Сьогодні  ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

І 2014-й, і 2022-й рік показали, що воїни доброї волі в Україні – непоодинокі. Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Одна з наших суперсил.

У важкі моменти добровольці підтримали та посилили українську армію.

З метою відзначення Дня добровольця, у нашому навчальному закладі було проведено  зустрічі  із ветераном АТО, учасником Ігор Нескорених Вадимом Мазніченком та захисницею Азовсталі, випускницею нашого коледжу  Аліною Мелешко-Габурич. Вадим Мазніченко розповів про свій бойовий шлях та мотивацію стати добровольцем. Зустріч пройшла у теплий, дружній обстановці, студенти задавали багато питань, на які ветеран  давав відверті та цікаві відповіді. Аліна Мелешко-Габурич  розповіла про оборону Маріуполя, полк «Азов», свій внесок в захист нашої держави,  її незалежності та незламності. Після змістовної та щемливої бесіди про любов до нашої держави, обов’язок її захищати, студенти та викладачі вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих героїв, що пішли у вічність за нашу свободу.