Home » Новини » День кар’єри в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

День кар’єри в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу

23 квітня в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу пройшов День кар’єри. Майбутні випускники обирали найкраще з-поміж пропозицій роботи від роботодавців.

Такі заходи зі студентською молоддю організовуються на базі Центру кар’єри Черкаської філії обласного центру зайнятості. Студентам, які навчаються за напрямами підготовки «Харчові технології», «Підприємництво та торгівля», «Туризм», «Соціальна робота» та «Фінанси», запропонували вакансії: кухаря, адміністратора, офіціанта, баристи та бармена.

Представники роботодавців від закладів «Фабрика кави», «Hello Burger», Дошкільних навчальних закладів №32 «Теремок» та № 39 «Щасливе дитинство» розповіли майбутнім випускникам про умови праці, затребувані компетенції працівника, можливості кар’єрного зростання та про цінності команди, частиною якої вони можуть стати.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Мироненко поінформувала про послуги центру зайнятості для молоді:

– профорієнтація:

– пошук першого робочого місця;

– трудове посередництво та сприяння працевлаштуванню;

– написання резюме та навчання правилам успішного проходження співбесіди з роботодавцем.

День кар’єри пройшов у приємній атмосфері співпраці: зацікавлені студенти отримали контакти роботодавців та запрошення на співбесіду; роботодавці – можливість заявити про себе та залучити на роботу кваліфікованих фахівців.