Home » Новини » ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

На тлі військової агресії росії проти України щоденно з різних інформаційних джерел ми чуємо інформацію про хід війни, про наші досягнення в ній, а також про інші обставини, які нерозривно пов’язані з воєнним станом в нашій країні – про збільшення випадків домашнього насильства. Під час війни від домашнього насильства найбільше страждають традиційно вразливі категорії – жінки, діти, люди похилого віку, особи з інвалідністю, вимушені переселенці. Діти відчувають на собі подвійний вплив війни.

Відповідно до плану реалізації морального виховання, з метою застереження студентів від проявів агресії та ефективного реагування на факти домашнього насильства бібліотека коледжу 4 жовтня в читальній залі провела інформаційну годину «Це стосується кожного».

Студенти груп Т-6, Тфб-2, Тфб-1 та Тфб-4 ознайомилися із формами домашнього насильства та його проявами, навчились розпізнавати домашнє насильство за допомогою прикладів і протидіяти йому, ознайомились з алгоритмом дій, якщо вони стали свідком насильницьких дій або жертвами домашнього насильства.

Домашнього насильства можна уникнути, якщо жертва не буде мовчати.

Не мовчи – розірви коло!