Home » Новини » Чому важливо мріяти під час війни та як загадувати бажання на Різдво?

Чому важливо мріяти під час війни та як загадувати бажання на Різдво?

Різдво в Україні асоціюється зі спільним святом – єднанням людей.

У цей святковий час Бог у Різдві стає людиною. Він приймає на себе наш біль, нашу самотність і всі негаразди, які можуть бути пов’язані із земним життям.

Тому Різдво має починатися з молитви та хороших справ.

У Різдвяний час трапляються дива і мрії стають реальністю.

Усі українці мріють про здійснення одного заповітного бажання. І насправді зробити це можна власноруч, якщо долучитись до збору для ЗСУ. Це обов’язково наблизить здійснення бажаного.

Також у це світле свято можна спробувати зробити добро для інших. Ти можеш зробити подарунок дитині, яка залишилась без батьків, або ж комусь із наших воїнів на передовій, які роблять кожне свято можливим у теплій та тихій домівці. Або ж просто можна дізнатись, чого бажають твої рідні, та здійснити їхню мрію.

Психологи радять пам’ятати про атмосферу, яку приносить це особливе світле свято в наші життя, тому будь-яке бажання має йти від чистого серця. А людина, яка його загадує, повинна вірити, що воно зрештою здійсниться.

Важливо насамперед пам’ятати, що мрія має бути сформульована дуже чітко, не мати на меті нашкодити іншим та бажано не містити частку “не”.

При цьому важливо пам’ятати, що для здійснення цього бажання варто розраховувати не лише на якісь вищі сили, але й на власні старання досягти бажаного.

Варто просити про мрію, яка стосується лише тебе та не зачіпає інших людей. Припускаються тільки побажання про здоров’я близьким та рідним. Та найголовніше — щиро вірити, що бажання на Різдво обов’язково здійсниться.

Як загадувати бажання на Різдво?

1. Зробити це у тихому місці. Наприклад, проговорити свою заповітну мрію вдома перед вікном, щоб було видно Місяць та зорі.

Найкращий час для того, щоб загадати бажання — це ніч з 24 на 25 грудня з 12 до 4 години ночі. Щоб мрія збулась, потрібно стати обличчям до зірок, закрити правою рукою очі, проговорити вголос своє бажання, а потім скинути долоню від лиця до неба.

Після цього також рекомендується запалити вдома свічку та ще раз вголос перед нею проговорити, що тобі хочеться.

2. Записати своє коротко сформульоване бажання заздалегідь на маленькому папірці та спалити його над свічкою. Коли він згорить, свічку задувати не варто, а краще дочекатися поки вона сама затухне.

3. Намалювати різдвяного янгола на папері чи картоні з одним оком, після цього вирізати фігурку та загадати заповітне бажання. Потім лишається тільки заховати янгола у потаємне місце аж до того часу, поки бажання не здійсниться. Тоді потрібно буде тільки домалювати фігурці друге око, після чого вона може слугувати оберегом.

Якщо не вдалося загадати бажання у Святвечір, то  це можна зробити на наступний ранок 25 грудня. Потрібно лише одразу після пробудження проговорити про себе заповітну мрію. Так потрібно повторювати протягом 40 днів після Різдва.