Home » Новини » ЧАРІВНИМ ЖІНКАМ ТА ДІВЧАТАМ З ЛЮБОВ’Ю!

ЧАРІВНИМ ЖІНКАМ ТА ДІВЧАТАМ З ЛЮБОВ’Ю!

Все найсвітліше, що є у нашому житті, – весна, радість, кохання – пов’язане з Жінкою. Ще з найдавніших часів українки славляться не лише своєю красою, добротою, але й – твердістю духу, наполегливістю та мудрістю. В українському суспільстві жінки є не тільки берегинями роду, а й на рівні з чоловіками керують державою, стають до бою з ворогами своєї Батьківщини, роблять відкриття в усіх галузях знань, перемагають у змаганнях, чарують своїм голосом та плекають національну культуру. Україна дала немало славних українок, якими ми можемо величатись та гордитись перед цілим світом.
Напередодні 8 березня у Черкаському коледжі харчових технологій та бізнесу відбулася вітальна програма «Чарівним жінкам та дівчатам з любов’ю». Традиційно найкращу половину людства – жінок вітали юнаки та чоловіки коледжу. Усім представницям чарівної статі студенти та викладачі дарували зі сцени теплоту сердець, доброту посмішок, щирість побажань і гарний настрій. А яскраві виступи стали чудовим подарунком до Міжнародного дня жіноцтва. Зі сцени лунали чудові пісні, сердечні привітання, виконувались хореографічні композиції, декламувались вірші.
Ми пишаємось тим, що в нашому коледжі такі неймовірні жінки та дівчата, не лише працюють і навчаються, а й вірно чекають наших захисників: батьків, чоловіків, коханих, рідних і просто всіх Героїв із війни; допомагають волонтерством наближати перемогу, підтримують донатами…
Бажаємо, щоб швидше кожен день був мирним і сонячним, а довкола панували любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Нехай життя дарує усім лише приємні миті та зустрічі. Бажаємо щастя і вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Нехай в українських оселях запанують мир, злагода і добробут!