Про роботу педагогічної ради
28 червня відбулося традиційне засідання педагогічної ради коледжу, на
якому було підбито підсумки роботи за 2023-2024 н.р. Голови циклових
комісій проаналізували роботу викладачів, яка була спрямована на
впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього
процесу; розвиток творчих здібностей, активізацію пізнавальної діяльності
студентів через застосування різноманітних форм і методів навчання; роботу
з обдарованими студентами та розширення їхнього кругозору;
індивідуалізацію навчальної діяльності з рахуванням здібностей та
психологічних особливостей студентів; активізацію пізнавальної діяльності
студентів в умовах особистісно зорієнтованого навчання та дистанційного
навчання; формування соціокультурної компетенції та національної
ідентичності на заняттях загальноосвітніх дисциплін тощо. Викладачі
працювали відповідно до затверджених планів роботи і всі заходи, що були
передбачені індивідуальними планами, виконали.
Заступник директора з навчальної роботи Вяткіна Т.Г. доповіла про
підсумки державної атестації студентів у 2023-2024 н.р., зазначивши, що в
основу діяльності коледжу покладена особистісно орієнтована модель,
студентоцентрований підхід в організації навчання. Її сутнісними ознаками є
навчання і виховання особистості на засадах індивідуалізації, створення умов
для саморозвитку і самоосвіти, осмисленого визначення своїх можливостей,
життєвих цілей, стимулювання прагнення до самореалізації у сфері
професійної діяльності. Особистісно зорієнтована освіта передбачає
налагодження взаємодії викладача та студента на засадах взаєморозуміння та
взаємоповаги, вимагає психологізації навчально-виховного процесу з опорою
на надійну діагностичну основу.
Практичний психолог коледжу доповів про результати вивчення морально-
психологічного клімату в педагогічному колективі і за показниками
проведеного дослідження соціально-психологічний клімат педагогічного
колективу визнано позитивним.
На засіданні педагогічної ради затверджено стипендіальний фонд на
перший семестр 2024-2025 н.р.
Директор коледжу привітала колектив із закінченням навчального року,
побажала міцного здоров’я, терпіння та наснаги у цей нелегкий для нашої
держави час.
Віримо у перемогу та Збройні Сили України!
Випускний 2024
Закінчилися останні заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний.
27 червня 2024 року в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Соціальна робота».
Наші випускники, як ніхто інший, знають, що останні роки були складними. Вони стали свідками пандемії коронавірусу, яка поширилася по всьому світу, та війни, яка принесла багато випробувань і страждань. Наші випускники виявили велику витримку, відданість і здібності, продовжуючи навчання і розвиваючи свої фахові навики навіть за таких нелегких умов.
На заході 55 студентів отримали дипломи фахового молодшого бакалавра, 3 – із відзнакою. Успішного життєвого та професійного шляху, широкої та світлої дороги у майбуття, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості побажала молоді від імені колективу директор фахового коледжу Крикуненко Л.О.
Батьки випускників подякували всьому педагогічному колективу за терпіння, турботу і за титанічну працю, а дітям зичили бути чесними, порядними, чуйними, цілеспрямованими, радісними і завжди залишатися людьми в будь-яких ситуаціях.
Щиро вітаємо випускників із закінченням коледжу, і бажаємо мирного неба над головою, перемоги, впевненості у своїх силах і безмежної любові до рідної України. Нехай ваша подорож у майбутнє буде наповнена радістю, успіхом і здійсненням усіх ваших мрій. Нехай час, який був проведений у нашому закладі, назавжди залишиться у ваших серцях, а знання, що ви здобули, будуть вам у нагоді та сприятимуть життєвому та професійному успіху і допоможуть у досягненні задуманих цілей.
Підготовчі курси
Детальніше за посиланням: підготовчі курси
БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ ЯК ФОРМА РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА
4 червня викладачі коледжу Горобець В.В., Голуб О.А., Драгоман О.А. провели бінарне відкрите заняття з дисциплін «Організація обслуговування та сервісу в закладах ресторанного господарства» та «Іноземна мова за професійним спрямуванням» в групі ХТфб-8-09-22 на тему «Організація обслуговування в ресторанах». З метою візуалізації процесу обслуговування заняття проходило в закладі ресторанного господарства міста Черкаси.
Однією з вимог до випускників спеціальності 181 Харчові технології є вміння кваліфіковано та якісно здійснювати обслуговування в ресторанах вітчизняних споживачів та іноземних туристів. Тому для майбутніх технологів так важливо не просто вчити англійську мову, але й уміти застосовувати її для рішення професійних задач у закладах ресторанного господарства.
У процесі підготовки бінарного заняття викладачі організували студентів для проведення самостійної творчої роботи за обраними темами, що дало можливість учасникам максимально проявити свої здібності, творчість, креативність, вміння вести діалог українською та англійською мовами, навчитися узагальнювати інформацію та робити висновки.
Проведення таких нестандартних занять посилює мотивацію студентів до навчання, підвищує продуктивність та активність самостійної роботи, розширяє межі творчої діяльності, вчить застосовувати теоретичні знання у практичній професійній діяльності, стимулює прагнення професійного росту та самовдосконалення як здобувачів освіти, так і викладачів.
Соціальна акція «Територія вільна від насильства»
7 червня здобувачі освіти І курсу, груп ПТфб-7, Тфб-6, Ффб-4, ХТфб-10, ХТфб-11, СПфб-7 долучилися до участі у соціальній акції «Територія вільна від насильства» Черкаського міського центру соціальних служб» в кінотеатрі «Україна».
В межах акції було представлено виставку фотопроєкту «(Не)помітні історії» про людей, які пережили полон на тимчасово окупованих територіях. Також учасники та учасниці акції переглянули кінофільм «Поруш тишу», де висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною.
Фотопроєкт «(Не)помітні історії» розповідає історії 9 людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною, чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.
Метою цього фотопроєкту є привернення уваги до трагедій, які пережили люди через війну, показати людське обличчя війни та її наслідки через особисті історії. Фотографії, що зображують найцінніші речі, які люди забрали з собою та намагаються зберегти, незважаючи на жахливі обставини.
Фільм «Поруш тишу» розповідає про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.
Якщо Ви або ваші знайомі зіштовхнулися з проблемою домашнього насильства та потребуєте допомоги телефонуйте на гарячу лінію
050 527 44 36 – мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.
Гаряча лінія працює з 9.00 до 21.00 без вихідних
Розбудовуємо суспільство вільне від насильства
Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine
Квест до Міжнародного дня захисту дітей
У коледжі відбувся квест до Міжнародного дня захисту дітей.
У квесті взяли участь дві команди – «Андроїди» (група ХТфб-10) та «Дитячий промінь» (група ПТфб-7,Тфб-6 ).
Представники Студентської ради зустрічали команди на різних станціях:
Станція 1 «Загадкова», де потрібно було відгадати загадки.
Станція 2 «Я люблю Україну» – двом учасникам від команди пропонували написати «Я люблю Україну» не звичним способом : один тримає олівець нерухомо, інший водить аркушем паперу по кінчику олівця так, щоб зробити напис «Я люблю Україну».
Станція 3 «Математична», розташована у кабінеті математики коледжу, де потрібно було скласти цифри числа, коли вся Україна святкує День незалежності та День Конституції України.
На стації 4 «Лабіринт» одного представника від команди чекало завдання пройти по лабіринту із зав’язаними очима, не заступивши за його межі, слухаючи підказки від товаришів.
На станції 5 «Акторська» одному учаснику команди давалося завдання – за допомогою пантоміми влучно і точно відтворити вислів. Інші учасники повинні здогадатися, що він показує.
За кожне виконане завдання команди отримували бали.
Перемогу отримала команда групи ПТфб-7, Тфб-6 «Дитячий промінь».
Щиро вітаємо переможця та дякуємо командам за активну участь!